Profesjonalne usługi

Abrir vídeo

MyFagor

Wydajność w Twojej codzienności

Aby spełnić Twoje potrzeby i ułatwić Ci codzienną pracę, postanowiliśmy zrobić krok w kierunku cyfryzacji, przechodząc od oferowania produktów dostosowujących się do każdego profesjonalisty, po stworzenie ekosystemu usług cyfrowych. Ich połączenie daje Ci niezrównaną wartość dodaną.

W tej ewolucji cyfrowej postawiliśmy na serwicyzację i korzyści, jakie dzięki niej możemy Ci zaoferować. Tak powstał MyFagor, Twoja ekskluzywna przestrzeń cyfrowa, która integruje wszystkie profesjonalne usługi, sprawiając, że sposób, w jaki rozwijasz swój biznes jest bardziej efektywny z nami niż z jakimkolwiek innym producentem.

Te cyfrowe rozwiązania pozwalają na dostęp do całej niezbędnej dokumentacji, sporządzenie profesjonalnej oferty, przeglądanie i zamawianie części zamiennych, zdalne połączenie z całym sprzętem i wiele więcej.

Od tej pory chcemy być coraz bliżej Ciebie, połączeni z Tobą i towarzyszyć Ci w każdej chwili. Bo jesteś profesjonalistą, który sprawia, że wszystko jest możliwe.

Ty tworzysz Fagor Professional.
You make it happen.

Do Twojej dyspozycji jest cała dokumentacja handlowa i techniczna Fagor, teraz prościej, bardziej intuicyjnie i aktualnie.

Dostęp do FagorDocs

Jeśli szukasz narzędzi do prostego, szybkiego i profesjonalnego przygotowywania ofert, FagorQuote jest rozwiązaniem dla Ciebie. To narzędzie do budżetowania online na wiele urządzeń, dzięki któremu będziesz mógł szybko i intuicyjnie tworzyć od najprostszych do najbardziej złożonych ofert.

Dostęp do FagorQuote

Twoja przestrzeń zakupów online, w której możesz wyszukać czy kupić, a także uzyskać wszystkie informacje na temat części zamiennych. Ciesz się niezależnością i szybkością, pozwól na podpowiedzi przy wyszukiwaniu i otrzymuj status swoich zamówień w czasie rzeczywistym, kiedy tylko tego potrzebujesz. A to wszystko w jednym miejscu. 

Dostęp do FagorParts

Miej dostęp do wszystkich dokumentów, których potrzebujesz, aby uzyskać pełny obraz swojej działalności. Bądź samowystarczalny, zawsze i wszędzie, bez czekania, aby móc sprawdzać szczegóły naszej współpracy, zarówno operacyjnej, jak i finansowej. 

Dostęp do FagorBusiness

Podłącz wszystkie swoje urządzenia hotelowe i pralnicze w sposób zdalny. FagorKonnect pozwala na zdalne kontrolowanie i wykonywanie procesów przez twoje urządzenia. 

Dostęp do FagorKonnect Laundry

Wirtualna wizyta w naszym zakładzie i showroomie, dzięki której poczujesz, jakbyś spacerować po naszych obiektach. Mówi się, że jeden obraz jest wart więcej niż tysiąc słów. Możemy nawet pójść dalej i sprawić, że wirtualna wizyta będzie warta więcej niż tysiąc obrazów.

Aby skorzystać z wirtualnej wizyty w naszych obiektach, skontaktuj się z nami pod adresem info@fagorprofessional.com.