FAGOR PROFESSIONAL

JAKO JEDNA Z NIEWIELU MAREK NA ŚWIECIE OFERUJEMY TAK SZEROKI WACHLARZ
PRODUKTÓW DLA SEKTORA GASTRONOMICZNEGO, HOTELARSKIEGO I PRALNICZEGO
Stoi za nami 60 lat doświadczenia w produkcji urządzeń dla hoteli, restauracji, szpitali i innych obiektów gastronomicznych. Zapoznaj się z naszą ofertą urządzeń grzewczych, pieców, zmywarek i urządzeń chłodniczych.
Od lat projektujemy i produkujemy urządzenia dla sektora pralniczego. Dlatego też możemy uważać się za ekspertów w tej dziedzinie. Oferujemy szeroką gamę przemysłowych urządzeń do prania, suszenia i prasowania.

NASI KLIENCI

W Fagor Industrial jesteśmy specjalistami w tworzeniu przestrzeni dostosowanych do Twoich potrzeb. Odkryj nasze najciekawsze projekty

Restauracja Arzak

3 Michelin stars

Eneko Bilbao

1 Michelin star

AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA

Wejdź na naszą stronę z aktualnościami i dowiedz się o wszystkich naszych nowościach. Poznaj nasze ostatnie projekty, nowe produkty i daty kolejnych targów i wydarzeń, w których weźmiemy udział.

2023.02.03

📍🍽 At #FagorProfessional we always rely on the best for all our projects, so our dining room was not going to be any different. While in the #kitchen all the machinery is from Fagor Professional, in the dining room we also find the best materials from @GrupoCosentino .

2023.02.03

➡️We will also be today at @TheNAFEMShow in Florida. Thanks to all the attendees who came to visit the #ONNERAGROUP stand 👉 Fagor Professional and Asber. 📌See you at booth 873!