FAGOR PROFESSIONAL

JAKO JEDNA Z NIEWIELU MAREK NA ŚWIECIE OFERUJEMY TAK SZEROKI WACHLARZ
PRODUKTÓW DLA SEKTORA GASTRONOMICZNEGO, HOTELARSKIEGO I PRALNICZEGO
Stoi za nami 60 lat doświadczenia w produkcji urządzeń dla hoteli, restauracji, szpitali i innych obiektów gastronomicznych. Zapoznaj się z naszą ofertą urządzeń grzewczych, pieców, zmywarek i urządzeń chłodniczych.
Od lat projektujemy i produkujemy urządzenia dla sektora pralniczego. Dlatego też możemy uważać się za ekspertów w tej dziedzinie. Oferujemy szeroką gamę przemysłowych urządzeń do prania, suszenia i prasowania.

NASI KLIENCI

W Fagor Industrial jesteśmy specjalistami w tworzeniu przestrzeni dostosowanych do Twoich potrzeb. Odkryj nasze najciekawsze projekty

Restauracja Arzak

3 Michelin stars

Eneko Bilbao

1 Michelin star

AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA

Wejdź na naszą stronę z aktualnościami i dowiedz się o wszystkich naszych nowościach. Poznaj nasze ostatnie projekty, nowe produkty i daty kolejnych targów i wydarzeń, w których weźmiemy udział.

2022.06.28

🍷Did you know that you can choose the arrangement of your wine bottles in our wine cabinets? Their flexible design and accessory system will give you maximum flexibility to combine your wine bottles obliquely, vertically or horizontally. Find out how in this video! ⬇️ https://t.co/t3KoL5bQAi