Stoły do przygotowywania potraw

STOŁY DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Oferujemy specjalistyczne stoły przeznaczone do przygotowywania konkretnych potraw: pizzy, sałatek, kanapek. Dodatkowo oferujemy możliwość konfiguracji stołów według potrzeb danego klienta, poprzez łączenie elementów opcjonalnych z naszymi specjalistycznymi stołami.

KONFIGUROWALNE STOŁY DO PRZYGOTOWYWANIA


Głębokość 700/800 mm

Oferujemy serię stołów chłodniczych z granitowymi blatami roboczymi, z opcją ustawienia na nich nadstawek na składniki np. do pizzy.

1
ELASTYCZNOŚĆ

Połączenie granitowej powierzchni z nadstawką na pojemniki 1/4 lub 1/3 GN daje kompletny stół przygotowawczy. Dzięki składanej pokrywie witryny chłodniczej (nierdzewnej lub szklanej) jedzenie pozostaje świeższe przez dłuższy czas.

2
PRZECHOWYWANIE

Stół i nadstawka mają niezależne agregaty chłodnicze z odpowiednimi regulatorami temperatury.

PROFESJONALNE STOŁY KOMPAKTOWE DO PIZZY


Głębokość 700 mm

Kompaktowe stoły do przygotowywania pizzy mają szczególne cechy spełniające wymagania tej specyficznej grupy rynkowej. Stworzyliśmy ten produkt pod potrzeby użytkownika.

1
SOLIDNOŚĆ

Posiada blat granitowy o grubości 3 cm, z rantem tylnym i bocznymi w granicie (grubość 2 cm, wysokość 9 cm).

2
UNIWERSALNOŚĆ

Stół o głębokości 700 mm, mieszczący pojemniki GN 1/1 oraz tace na ciasto 400 x 600 mm.

3
TECHNOLOGIA

Parownik umieszczony centralnie, by zoptymalizować obieg powietrza wewnątrz urządzenia, nawet przy jego pełnym obciążeniu. Konstrukcja umożliwia pracę urządzenia w temperaturze od 0ºC do 8ºC, podczas gdy temperatura w pojemnikach musi utrzymywać się między 4ºC–10ºC.

4
WITRYNA

Ekspozycyjna witryna do przechowywania składników posiada szklaną osłonę oraz miejsce na pojemniki GN1/4 o głębokości 150 mm. Mieści 6 lub 8 takich pojemników, zależnie od szerokości stołu  (odpowiednio 2 lub 3 drzwi).

ZESPOLONE STOŁY KOMPAKTOWE DO PIZZY


Głębokość 700 mm

W jednym urządzeniu oferujemy stół chłodniczy i wbudowaną nadstawkę na pojemniki 1/4 GN.

1
KOMPLETNE ROZWIĄZANIE

Stół chłodniczy i nadstawka na składniki zespolone w jednym urządzeniu zapewniają użytkownikowi kompletne i ekonomiczne rozwiązanie pod jego potrzeby.

2
PROSTOTA

Jednostka chłodnicza stołu zapewnia również chłodzenie wymagane przez nadstawkę na składniki.

3
CZYSTOŚĆ

Nadstawka przymocowana do powierzchni roboczej stołu ułatwia utrzymanie w czystości. Stal nierdzewna wewnątrz i na zewnątrz urządzenia.

STOŁY DO SAŁATEK I KANAPEK


Głębokość 700 mm

Oferujemy w tej serii dwa małe, kompaktowe stoły chłodnicze do sałatek lub kanapek przeznaczone do pomieszczeń o ograniczonej przestrzeni.

1
FUNKCJONALNOŚĆ

Model CPSB-2G zawiera blat z płyty poliamidowej, idealnej do przygotowywania kanapek. Możliwość jej zdjęcia do czyszczenia ułatwia utrzymanie czystości, co gwarantuje higienę i bezpieczeństwo przygotowywanej żywności.

Model CPSB-2G GR posiada blat z granitu i jest doskonałym rozwiązaniem do przygotowywania sałatek.

2
POJEMNOŚĆ

Obie wersje stołów posiadają strefę na składniki o pojemności umożliwiającej umieszczenie 2 pojemników GN 1/1 + 2 pojemniki GN 1/4 lub pojemniki 1/6 o głębokości 100 mm.

Skontaktuj się z nami
Jesteś zainteresowany tym produktem? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tym lub o innych produktach.