ROZWIĄZANIE DLA KAŻDEGO KLIENTA

W Fagor Professional dopasowujemy się do potrzeb każdego użytkownika, oferując szeroki wachlarz opcji. Nowy sterownik to doskonałe rozwiązanie, obejmujące większą liczbę korzyści opartych między innymi na wydajności, wszechstronności i łączności.

Nasze pralnice przemysłowe (o niskiej, średniej lub wysokiej prędkości) są wyposażone w najwyższy na rynku współczynnik G, który gwarantuje minimalną wilgotność resztkową, co oznacza niższe koszty energii podczas cyklu suszenia.

STEROWNIK KARE
Mózg twojego urządzenia pod twoją kontrolą.


01
INTELIGENTNY MÓZG

Nowy Control Touch Plus oferuje użytkownikowi dużą elastyczność dzięki licznym funkcjom: łatwe programowanie, 7-calowy kolorowy ekran dotykowy, 37 dostępnych języków, port USB do aktualizacji i ten sam system sterowania dla pralek standardowych i samoobsługowych.

02
PROGRAMOWALNOŚĆ

Wszystkie nasze pralki są wyposażone we wszechstronny i łatwy w obsłudze system programowania ekranu dotykowego z 29 programami fabrycznymi. Programy te można modyfikować w czasie użytkowania. Ponadto można tworzyć, eksportować lub importować dowolny z nowych programów przez USB lub Wi-Fi.

03
REKLAMA

Ekran Touch Plus Control oferuje możliwość innowacyjnego użytkowania, które zwiększa perspektywy dochodów pralni samoobsługowych, a także ludzi: reklama. Teraz możesz umieszczać informacje o harmonogramach i cenach na samej pralce, a także oferowaną usługę i wiadomości handlowe od stron trzecich, a wszystko to w atrakcyjny i efektowny sposób.

04
DOZOWANIE

Dozowanie we właściwym momencie i w odpowiedniej ilości zapewnia nam bezpieczeństwo podczas procesu i jednorodność wyniku. I co najważniejsze: spokój. 8 sygnałów dozowania w standardzie + 6 sygnałów dodatkowych (godzina dozowania, opóźniony start, wybór początku) we wszystkich modelach.

ZBUDOWANE DLA CIEBIE
ZAPROJEKTOWANE DLA TWOJEGO DOBREGO SAMOPOCZUCIA I KOMFORTU


01
DRZWI O DUŻEJ ŚREDNICY

Generacja Kare została zaprojektowana z myślą o wygodzie użytkownika. Dlatego jednym z czynników uwzględnionych w jego konstrukcji było zbudowanie pralek z drzwiami o największych wymiarach na rynku. To sprawia, że załadunek i rozładunek jest znacznie łatwiejszy i bardziej ergonomiczny, szczególnie w przypadku dużych pralek.

02
COKOŁY

W konstrukcji cokołów uwzględniono zarówno ergonomię, jak i estetykę: A) Cokoły do modeli 11, 14, 18, 25 i 35 kg zostały zaprojektowane, aby podtrzymać drzwi załadunkowe na tej samej wysokości we wszystkich modelach: 850 mm. Rozwiązanie to sprawia, że wykorzystanie wózków jest znacznie łatwiejsze i bardziej ergonomiczne. B) Ponadto dostępne są cokoły dla tych samych modeli o innym projekcie, aby utrzymać tę samą wysokość we wszystkich pralkach, specjalnie zaprojektowane do pralni

03
PRZEMYSŁOWE PODZESPOŁY

Łożyska, obudowy łożysk, silnik oraz falownik odpowiadają tym z urządzeń przemysłowych. 

04
DUŻE I SOLIDNE DRZWI

Solidne drzwi w konstrukcji aluminiowej, taki sam system zamykania i uszczelniania jak w gamie przemysłowej.
Największa średnica drzwi na rynku (z zewnątrz 516 mm, po wewnętrznej stronie 373 mm). Łatwy załadunek i rozładunek prania.

05
WET CLEANING

Fagor oferuje najbardziej elastyczne rozwiązania, wykorzystujące profesjonalne czyszczenie na mokro w systemie Wet Cleaning. Zarówno nasze pralnicowirówki, jak i suszarki, oferują możliwość tworzenia różnych faz w programie, ze wszystkimi niestandardowymi parametrami wymaganymi przez dostawców detergentów w branży Wet Cleaning.

06
WYPRODUKOWANE NA ZAMÓWIENIE

Gama Kare oferuje możliwość dostosowania urządzeń do konkretnych potrzeb każdego klienta. Wybierz między dostępnymi opcjami. Dostarczymy Ci urządzenia z wybranymi opcjami, które zostają zamontowane i sprawdzone jeszcze w fabryce.

07
URZĄDZENIA STANDARDOWE I SAMOOBSŁUGOWE

W urządzeniach można zmienić opcję z obsługi standardowej na samoobsługową i odwrotnie poprzez sterownik TP2.

08
PODGRZEWANIE ELEKTRYCZNE / GORĄCA WODA
ZAWÓR SPUSTOWY / POMPA SPUSTOWA

Model z elektrycznym podgrzewaniem wody można łatwo przekształcić w model zasilany gorącą wodą. Urządzenie z zaworem spustowym można zmienić w urządzenie z pompą.

WYDAJNOŚĆ
Innowacje technologiczne dla urządzenia bardziej przyjaznemu środowisku.


01
FULL FLOW – RECYRKULACJA

Zestaw do recyrkulacji wody piorącej podnosi użyteczność. W trosce o maksymalną pielęgnację ubrań przyczynia się do wyższej wydajności bez działania mechanicznego.

  • Aktywacja możliwa na dowolnym etapie prania
  • Stosowana w każdym modelu pralki
  • Mniejsze działanie mechaniczne bębna
  • Większy przepływ wody z produktem chemicznym
  • Wykorzystana zostaje cała woda piorąca, włącznie ze zwykle niewykorzystywaną wodą z rury spustowej
  • Lepsze zmieszanie produktu chemicznego
  • Szybkie sprasowanie odzieży
02
INTELIGENTNY SYSTEM WAŻENIA

Automatyczny system regulacji przeprowadzany przez samo urządzenie, który inteligentnie reguluje zużycie wody i detergentu w zależności od wprowadzonego ładunku. Oferuje również opcję ręcznego wskazywania masy ładunku. Powoduje to znaczne oszczędności energii, wody i produktów chemicznych.

03
OPTYMALNY ZAŁADUNEK

Dzięki zaawansowanym technologicznie rozwiązaniom gamy Kare urządzenie jest w stanie z wyprzedzeniem wykryć każdy rodzaj nierównomiernego rozłożenia ładunku w czasie działania. W ten sposób, po usunięciu anomalii, urządzenie pracuje płynniej, co wydłuża żywotność komponentów i skraca czas prania oraz zmniejsza zużycie energii.

04
SYSTEM REKUPERACJI KARE

Zgodnie ze standardami wydajności i zrównoważonego rozwoju firmy Fagor Industrial, wszystkie pralki gamy Kare są wyposażone w możliwość sterowania systemem rekuperacji Kare. Dbamy o środowisko i Twoją kieszeń, dlatego oferujemy rozwiązanie, które oszczędza energię i wodę oraz zmniejsza koszty operacyjne.

05
WYSOKI WSPÓŁCZYNNIK G-450

Pralki Fagor mają najwyższy współczynnik G na rynku. Daje to wiele korzyści, takich jak niższa wilgotność resztkowa w praniu, a tym samym krótsze czasy suszenia. Zmniejsza to koszty operacyjne i oszczędza energię.

06
PROJEKT BĘBNA

Efektywna konstrukcja całej gamy pralek Kare, oparta na serii perforacji na krawędziach bębna i przy minimalnych odstępach między nim a zbiornikiem, pozwala zużywać jedynie energię potrzebną do podgrzania wody, a także ograniczyć zbędne zużycie produktów chemicznych.

07
KASKADA WODNA

Dzięki serii otworów w mieszakach urządzenia uzyskuje się efekt kaskady wody, który wzmacnia działanie mechaniczne bębna w czasie jego działania i znacznie mniejsza ilość wody zużywanej do każdego prania.

Skontaktuj się z nami
Jesteś zainteresowany tym produktem? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tym lub o innych produktach.