Industrial Washers for Self-service

KOMFORT I WYDAJNOŚĆ DO TWOICH USŁUG

Wygodne, wydajne i ekonomiczne pranie w krótkim czasie jest możliwe również w pralni samoobsługowej. Fagor Professional jest firmą specjalizującą się w produkcji urządzeń dla pralni przemysłowych, w szczególności rozwiązań takich jak pralnie samoobsługowe. Oferujemy idealny sprzęt do pralni samoobsługowych, który zapewnia maksymalną wydajność, optymalizując swoje działanie, łącząc ją z maksymalnym ułatwieniem dla użytkownika.

ELASTYCZNOŚĆ PRZEKSZTAŁCENIA


Maszyny przemysłowe Fagor są specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić maksymalną elastyczność, ponieważ można je łatwo zmienić z urządzenia standardowego na samoobsługowe. Odkryj nasze produkty, dzięki którym najlepsze rozwiązania dla pralni samoobsługowych stają się rzeczywistością.

ODKRYJ NASZE PRODUKTY


PRALNICOWIRÓWKI PRZEMYSŁOWE

Zarówno gama pralnicowirówek całkowicie wolnostojących LA, jak i tych sztywno mocowanych do podłoża LR i LN, dostępna jest w wersji samoobsługowej. 
Urządzenia można w łatwy sposób przekształcić ze standardowych (OPL) na wersje samoobsługowe, przystosowane do różnych opcji płatniczych. 

SUSZARKI

Suszarki Fagor Professional o ładowności od 11 do 35 kg są specjalnie zaprojektowane do samoobsługi.

PRALNICOWIRÓWKI PROFESJONALNE

Urządzenia z gamy Compact są idealne do samoobsługowego i profesjonalnego prania. Poprzez sterownik TP2 można zmienić opcję z obsługi standardowej na samoobsługową i odwrotnie. Daje to możliwość elastycznego dopasowania do konkretnych potrzeb klienta.
Zaletą jest możliwość montażu w kolumnie pralki z z suszarką, mimo że zostały zamówione osobno, jako niezależne urządzenia.

SYSTEMY PŁATNOŚCI

Podstawowe modele samoobsługowych pralek i suszarek przemysłowych są gotowe do podłączenia do centrali płatniczej.
Wersje samoobsługowe z elektronicznym monetnikiem lub zestawem na żetony uzyskuje się poprzez połączenie jednego z dwóch zestawów dla tych opcji z podstawowym modelem samoobsługowym. Zestaw można łatwo zainstalować przy uruchomieniu.

KOMFORT I WYDAJNOŚĆ DO TWOICH USŁUG

Skontaktuj się z nami
Jesteś zainteresowany tym produktem? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tym lub o innych produktach.