Kompaktowe magle pasowe

WSZYSTKIE OPERACJE NA MINIMALNEJ PRZESTRZENI I PRZY UŻYCIU TYLKO JEDNEGO URZĄDZENIA

Linia produktów kompaktowych prasownic do prania o średnicach wałków 600, 800 i 1000 mm została niedawno zmieniona i przeprojektowana w celu zapewnienia maksymalnej wydajności. Dzięki zwartej konstrukcji maszyny te umożliwiają znaczne oszczędności miejsca w pralniach, które muszą przetwarzać dużą ilość gładkich tkanin. W ten sposób możesz prasować do 290 kg / godzinę na mniej niż 27 metrach kwadratowych.
Dzięki zastosowaniu wałka prasującego o średnicy 1000 mm udało się znacznie zwiększyć wydajność tej linii produktów, a tym samym zaoferować rozwiązania dla pralni w szpitalach, hotelach itp., które muszą przetwarzać do 9 ton prania dziennie, a wszystko to przy minimalnym zapotrzebowaniu na miejsce i siłę roboczą. 
Kolejną innowacją jest walec o długości 3300 mm, dzięki któremu można prasować i składać tkaniny do 3300 mm x 3300 mm. 
Opracowano również nowe sterowanie za pomocą ekranu dotykowego. Nowe sterowanie Pozwala ono na łatwą obsługę urządzenia w całkowicie intuicyjny sposób i z dużą elastycznością, aby móc regulować dowolne parametry składania lub prasowania.

Jedną z największych zalet tego typu urządzeń jest to, że są to magle nawrotne, a więc pranie jest wprowadzane i odbierane z przodu (układarka boczna w modelu PHOENIX), co oszczędza dużą ilość miejsca. Na życzenie klienta jako opcja magle kompaktowe mogą pracować jako urządzenia przelotowe. 
Gama obejmuje trzy podstawowe modele z różnymi opcjami pod względem pojemności (średnice walców 600, 800 i 1000 mm, o długości odpowiednio 2600 i 3300 mm) oraz rodzajów ogrzewania (elektryczne, gazowe i parowe).


Skontaktuj się z nami
Jesteś zainteresowany tym produktem? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tym lub o innych produktach.