PRANIE

DOSKONAŁY EFEKT PRANIA I PIELĘGNACJI


Fagor Professional prezentuje pralnicowirówki najnowszej generacji w szerokiej gamie modeli, które zaspokoją wszystkie wymagania rynku. Różne typy pralnicowirówek przemysłowych można dostosować do wszelkich potrzeb pod względem wydajności i pojemności, niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności. Posiadamy pralki z załadunkiem czołowym, z trzema różnymi prędkościami obrotowymi. Oferujemy również pralki do tych miejsc, w których higiena odgrywa zasadniczą rolę, tzw. pralki z barierą sanitarną. Dysponujemy także rewolucyjnym systemem odzyskiwania wody, co jest wyrazem troski Fagor Professional o oszczędzanie zasobów środowiskowa naturalnego i ekonomicznych.

DBA O CIEBIE, DBA O ŚRODOWISKO NATURALNE

Przedstawiamy Kare, nową generację pralek Fagor Industrial. Kompletna i zaawansowana seria urządzeń zaprojektowana tak, aby zapewnić Ci najlepsze rozwiązanie, ponieważ KARE dba o to, co jest dla Ciebie najważniejsze; KARE dba także o świat, w którym żyjemy i o środowisko naturalne. W firmie Fagor zależy nam na tym, co jest naprawdę ważne.

W nowej generacji KARE zadbaliśmy o to, aby wszystkie innowacje były do Twojej dyspozycji. Nowy inteligentny system sterowania jest łatwy w obsłudze i gwarantuje optymalną pielęgnację odzieży. Nasze urządzenia są ergonomiczne dzięki elementom instalowanym w sposób ułatwiający ich konserwację. KARE dba o Twój komfort i oferuje pełną łączność, dzięki czemu możesz sterować procesem prania gdziekolwiek jesteś.

KARE dba o ciebie i o środowisko naturalne. Dzięki złożonym i precyzyjnym funkcjom zapewniającym wyjątkową wydajność pod względem zużycia energii i wody, KARE chroni planetę, na której żyjemy.

01
KONTROLA KARE

Mózg urządzenia pod Twoją kontrolą.

  • W pełni programowalny panel cyfrowy TOUCH PLUS CONTROL
02
ZBUDOWANE DLA CIEBIE

Zaprojektowane dla Twojego komfortu i dobrego samopoczucia.

  • ERGONOMIA
  • KONSERWACJA
  • WSZECHSTRONNOŚĆ
03
WYDAJNOŚĆ

Innowacje technologiczne na rzecz bardziej zrównoważonego urządzenia.

  • DBAŁOŚĆ O ŚRODOWISKO
enlace a...
Pralki
Rozwiązanie dla każdego klienta
enlace a...
Pralki z barierą higieniczną
Moc, kontrola i całkowita dezynfekcja
enlace a...
System odzysku wody KRS
Oszczędzaj wodę, energię, chemikalia i odzyskaj koszty inwestycji.

DOSKONAŁY EFEKT PRANIA I PIELĘGNACJI

Skontaktuj się z nami
Jesteś zainteresowany tym produktem? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tym lub o innych produktach.