MOBILNE PRALNIE

System przenośnych modułów, w pełni wyposażony, z różnymi opcjami konfiguracji. Umożliwia stworzenie pralni w jednym kroku.

ZAPROJEKTUJ SWÓJ MODUŁ
Wybierz opcje konfiguracji, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom.


01
WYMIARY I RODZAJ TRANSPORTU

Różne wymiary modułów zostały zaprojektowane tak, aby dostosować je do różnych środków transportu. Istnieje możliwość wyboru pomiędzy kilkoma długościami modułów, a także wyboru odpowiedniej szerokości dla wymaganego transportu:

  • Transport morski (szerokość 2,35 m)
  • Transport lądowy (szerokość 3 m, najczęstszy)

Dzięki temu otrzymujemy system o dużej mobilności.

02
KONSTRUKCJA

Aby konstrukcja modułu mogła zostać dostosowana do potrzeb każdej instalacji, istnieją różne opcje podczas jej projektowania. Można wybrać konstrukcję zamkniętą lub otwartą, istnieje nawet możliwość stworzenia modułu podwójnego.

03
CERTYFIKAT BUDOWLANY I CERTYFIKAT CEE

Konstrukcja metalowa wyprodukowana zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 305/2011 z dnia 9 marca 2011 r. ustanawiającym zharmonizowane warunki wprowadzania do obrotu wyrobów budowlanych, Zakładowej Kontroli Produkcji w zakresie oznakowania CE konstrukcji metalowych, której zakres obejmuje projektowanie, produkcję i montaż budynków oraz konstrukcji metalowych. Monitorowanie i kontrola są przeprowadzane przez jednostkę certyfikującą TÜV Rheinland; przyznanie certyfikatu zgodności Zakładowej Kontroli Produkcji (CPF) i w oparciu o normę UNE-EN 1090:2011+A1 Wykonanie konstrukcji stalowych i aluminiowych.
Część 1: Wymagania dotyczące oceny zgodności elementów konstrukcyjnych.
Część 2: Wymagania techniczne dotyczące wykonania konstrukcji stalowych. EXC-3 2+

ZAPROJEKTUJ WNĘTRZE
Standardowy moduł został zaprojektowany tak, aby był bardzo jasny z frontem, który umożliwia zobaczenie jego eleganckiego wnętrza.


01
PRALNICOWIRÓWKI

Zarówno gama przemysłowych pralnicowirówek całkowicie wolnostojących LA, jak i tych sztywno mocowanych do podłoża LR i LN, dostępna jest w wersji samoobsługowej. 
Profesjonalne urządzenia z gamy Compact również są idealne do samoobsługowego prania. Zaletą jest możliwość montażu w kolumnie pralki z z suszarką, mimo że zostały zamówione osobno, jako niezależne urządzenia.

02
SUSZARKI

Fagor Professional oferuje szeroką gamę suszarek. Począwszy od profesjonalnych suszarek serii Compact, 8 i 10 kg, po suszarki o ładowności od 11 do 35 kg, w różnych gamach, aby móc je dostosowac do potrzeb każdej instalacji. Ponadto, suszarki montowane w kolumnie optymalizują przestrzeń, a suszarki z pompą ciepła zwiększają oszczędność energii.

03
URZĄDZENIA POMOCNICZE

Podstawowe modele samoobsługowych pralek i suszarek przemysłowych są gotowe do podłączenia do centrali płatniczej.
Wersje samoobsługowe z elektronicznym monetnikiem lub zestawem na żetony uzyskuje się poprzez połączenie jednego z dwóch zestawów dla tych opcji z podstawowym modelem samoobsługowym. Zestaw można łatwo zainstalować przy uruchomieniu.

04
DODATKOWE OPCJE PERSONALIZACJI

Dostępne są inne opcje wykończenia do pełnej personalizacji modułu, takie jak kolor konstrukcji, akcesoria itp.

  • Komora boczna na propan.
  • Klimatyzator.
  • Drzwi z podwójnymi panelami.
  • Rampa dostępu dla osób niepełnosprawnych.
  • Automatyczne dodatkowe kratki wentylacyjne.
  • Konstrukcja ze stali nierdzewnej.
  • System podgrzewania wody (elektryczny, gaz ziemny lub butlowy).

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NASZYCH PRODUKTACH


enlace a...
Pranie
enlace a...
Suszenie
enlace a...
Pralki profesjonalne
enlace a...
Samoobsługowe
Komfort i wydajność do twoich usług
enlace a...
Systemy płatności

MOBILNOŚĆ DLA TWOJEJ PRALNI

Skontaktuj się z nami
Jesteś zainteresowany tym produktem? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tym lub o innych produktach.