Zmywarki kapturowe

PROSTOTA I WYDAJNOŚĆ PRZY DUŻYCH ILOŚCIACH I INTENSYWNYM UŻYTKOWANIU

Komercyjne zmywarki kapturowe są idealne do intensywnego użytku w restauracjach i innych obiektach gastronomicznych. Umożliwiają liniowe mycie naczyń na wygodnej wysokości roboczej, w połączeniu ze stołem do mycia wstępnego (załadowczym) i stołem odbiorczym (wyładowczym). Dzięki temu możliwe jest osiągnięcie idealnie skoordynowanego procesu mycia. 
Oparte na idei E-VO Generation, zapewniającej jeden korpus podstawowy w trzech gamach o różnych zaletach, aby zaspokoić potrzeby każdego segmentu poprzez zastosowanie odpowiedniej technologii. Dzięki temu oferujemy szeroką gamę rozwiązań spełniających wymagania różnych użytkowników.

WSZYSTKIE 3 GAMY: ADVANCE, CONCEPT PLUS I CONCEPT POSIADAJĄ WSPÓLNE CECHY BUDOWY:


01
Otwieranie kaptura na wysokość 440 mm, co umożliwia wkładanie naczyń o większych rozmiarach.
02
Uchwyt uchylny ułatwiający manipulowanie.
03
Podwójny system mycia i płukania – górny i dolny.
04
Komora myjąca tłoczona, co umożliwia znaczną oszczędność wody i energii.
05
Opcjonalny system odzysku ciepła, który zbiera i kondensuje parę wytworzoną w procesie mycia i płukania, poprawiając efektywność energetyczną.

KOPLEKSOWE ROZWIĄZANIA W NAJMNIEJSZYM SZCZEGÓLE

STOŁY DO ZMYWAREK KAPTUROWYCH

Szeroka gama stołów wejściowych, wyjściowych i do mycia wstępnego, pozwalająca znaleźć rozwiązanie dla każdej potrzeby produkcyjnej i powierzchni użytkowej.

Skontaktuj się z nami
Jesteś zainteresowany tym produktem? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tym lub o innych produktach.