Magle nieckowe


Przyjazne w użytkowaniu, niezawodne, wytrzymałe i niedrogie. Gama magli nieckowych firmy Fagor Professional to idealny wybór dla pralni i zakładów, które nie wymagają dużej wydajności, a gdzie koszty inwestycji mają duże znaczenie. Prostota użytkowania sprawia, że doskonale nadają się do małych ilości prania w restauracjach, małych hotelach, hostelach itp.

Dostępne są dwa rodzaje magli, z podgrzewaniem elektrycznym: o średnicy wałka 180 i 250 mm. Długość wałka odpowiednio od 1000 do 1400 mm. Tkaniny należy wstępnie podsuszyć w suszarce bębnowej, aby wilgotność wynosiła 20-25%, co zapewni optymalną jakość i rezultat maglowania. 

Dzięki małym wymiarom i przyściennej budowie można je umieszczać w bardzo ograniczonych przestrzeniach. Załadunek i rozładunek z przodu. Poza tym, że są podłączane do sieci elektrycznej, nie wymagają montażu ani żadnej instalacji przyłączeniowej czy odprowadzającej. Maszyny mają prosty mechanizm, który zapewnia im niezawodność i długą żywotność. 

Skontaktuj się z nami
Jesteś zainteresowany tym produktem? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tym lub o innych produktach.