System odzysku wody KRS

OSZCZĘDZAJ WODĘ, ENERGIĘ I DETERGENTY ORAZ ODZYSKAJ SWOJĄ INWESTYCJĘ

System odzyskiwania wody kRS Fagor Professional jest kolejnym dowodem na to, jak pozytywnie innowacje technologiczne przekładają się na oszczędności i zrównoważony rozwój. Najnowsza generacja tego rozwiązania zapewnia do 70% oszczędności wody. Ale to nie wszystko. Używanie odzyskanej wody, oznacza również dużą oszczędność środków chemicznych, a odzysk ciepłej wody z poprzednich etapów procesu prania daje znaczną oszczędność energii. 
Użytkowanie systemu kRS jest bardzo proste, co oszczędza czas i problemy: nie wymaga specjalnej wcześniejszej instalacji przyłączeniowej ani dużej ilości miejsca. To łatwo wyjmowane niezależne zbiorniki (od 1 do 3) z funkcją automatycznego czyszczenia za pomocą predefiniowanych programów. Technologia, która pozwala odzyskać wodę i energię? Świetna inwestycja.

ILE WODY ZUŻYWA PRALKA ROCZNIE?
PRZYKŁAD
Model LA-35 może zużyć 875 m3 pracując 10 godzin dziennie przez 250 dni w roku.
Przy zastosowaniu KRS (Kare Recovery System) od Fagor Industrial można zaoszczędzić do 70% wody, obniżając zużycie do 262,5 m3.


Oszczędność wody, energii i środków chemicznych. Oraz zwrot inwestycji.

Skontaktuj się z nami
Jesteś zainteresowany tym produktem? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tym lub o innych produktach.