Kuchnia na wymiar: Symphony

KOMPOZYCJA IDEALNA NICZYM SYMFONIA

Linia mebli kuchennych Symphony ułatwia profesjonalistom zaprojektowanie przemysłowej kuchni szytej na miarę, aranżując ją według własnego gustu i dostosowując różne elementy do swojego sposobu pracy.

Szeroki wachlarz elementów, form, rozmiarów, dodatków wraz z wykończeniem projektowym i jakością pozwalają na stworzenie idealnego narzędzia, dzięki któremu można delektować się gotowaniem i zachwycić wykwintne podniebienia. 

Zobacz projekty Symphony

Personalizacja kuchni


Kuchnia z linii Symphony pozwala znaleźć odpowiednie funkcjonalne i estetyczne rozwiązanie dla potrzeb pracy dzięki funkcjonalnym, szytym na miarę elementom kuchni.

Grill baskijski
Symphony

Niepowtarzalny grill baskijski pozwala połączyć precyzyjne gotowanie z naturalnym węglem drzewnym. Dzięki zastosowaniu różnych gatunków drewna i węgla, produkt może być aromatyzowany podczas przygotowywania. Konstrukcja grilla pozwala na koncentrację temperatury, co pozwala na bardziej wydajne gotowanie potraw.

Robata
Symphony

Dzięki pionowej konstrukcji umieszczenie jej na Symphony umożliwia gotowanie z użyciem żaru o różnych temperaturach.

Płyta grillowa
Symphony

Idealna płyta do pieczenia. Zapewnia doskonały rozkład ciepła, ułatwiający przygotowanie mięsa i ryb. System zbiera tłuszcz ściekający przy pomocy strumienia wody sterowanego elektrozaworem.

Płyta Coup de Feu
Symphony

Duża płyta wyposażona w palnik wysokiej mocy, umożliwiający występowanie różnych temperatur na powierzchni płyty.

Palniki gazowe
Symphony

Palniki z rusztami ze stali nierdzewnej (możliwość emaliowania), piezoelektryczne do zapłonu i odpływu z separatorem tłuszczu zebranego z wodą. 

Elementy indukcyjne
Symphony

Można zastosować płyty indukcyjne o różnych rozmiarach i mocach dostosowując je do każdej potrzeby. Można także zastosować wok i płyty indukcyjne, z równomiernym rozkładem ciepła i zmniejszonym zużyciem energii.

Grille gazowe
Symphony

Podgrzewanie kamieni wulkanicznych palnikami rurowymi wykonanymi ze stali nierdzewnej AISI-18/10. Siatka nośna dla kamieni. Wyciągana misa ociekowa.

Frytownica elektryczna
Symphony

Sterowana termostatem dla zagwarantowania bezpieczeństwa i długiej żywotności oleju, wyposażona w podporę ułatwiającą jego końcowe opróżnienie. Może być osadzona na powierzchni z wystającą krawędzią, aby uniknąć dostania się resztek do wewnątrz.

Warnik próżniowy
Symphony

Dzięki precyzyjnej elektronicznej regulacji temperatury, utrzymującej się na stałym poziomie w całym zbiorniku oraz dzięki konwekcyjnej cyrkulacji wody, jest to prosty, ale idealny element do gotowania próżniowego żywności pakowanej w worki, którą można gotować w niskiej temperaturze (między 56 a 95°C).

Bemar
Symphony

Naczynie z automatycznym napełnianiem wodą. Pozwala na umieszczenie pojemników GN do przechowywania sosów i wykończenia.

Warnik do makaronu
Symphony

Sterowane termostatem i z automatycznym napełnianiem wodą, w całości ze stali nierdzewnej i z wbudowanymi koszami.

Piec panoramiczny
Symphony

Przeznaczony do pieczeni XXL i dużych paelli.

Bateria
Symphony

Pozwala na doprowadzenie wody bezpośrednio do miejsca, które życzy sobie szef kuchni, bez przenoszenia i wysiłku, ułatwiając tym samym pracę.

KOMPOZYCJA IDEALNA NICZYM SYMFONIA

Skontaktuj się z nami
Jesteś zainteresowany tym produktem? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tym lub o innych produktach.