Zmywarki do szkła

NAJNOWSZA TECHNOLOGIA DLA WSZYSTKICH

Profesjonalne zmywarki do szkła generacji E-VO to idealne urządzenia dla tych, którzy uważają, że technologia i prostota mogą iść w parze. 
Dwa modele na kosze o wymiarach 400x400 mm i jeden model na kosze 350x350 mm, o wewnętrznej wysokości użytkowej odpowiednio 270 mm i 220 mm. Podwójny system mycia i płukania – górny i dolny.

NAJNOWSZA TECHNOLOGIA W ZASIĘGU WSZYSTKICH

Przemysłowe zmywarki do szkła generacji EVO i gamy Concept to idealne urządzenia dla tych, którzy myślą, że technologia i prostota mogą iść w parze. Jest to gama najlepsza w swojej kategorii dzięki efektywnej i niezawodnej technologii przygotowanej do najbardziej intensywnego użytkowania na rynku.
- Dwa modele na kosze o wymiarach 400x400 i 350x350, o wewnętrznej wysokości użytkowej 270 mm i 220 mm. - Podwójny system mycia i płukania – górny i dolny.

01
UNIWERSALNOŚĆ

Modele zmywarek do szkła umożliwiają stosowanie koszy o mniejszych rozmiarach niż w zmywarkach podblatowych. W tych modelach można stosować kosze o wymiarach 400x400 i 350x350 mm.

02
EFFI-WASH

Zoptymalizowany układ hydrauliczny zapewniający w pełni wydajny proces mycia, a także pozwalający zaoszczędzić energię i utrzymać stałą temperaturę mycia. A wszystko w celu zapewnienia idealnego efektu końcowego. Wydajny system, który zapewnia jeden z najważniejszych czynników koła Sinnera: działanie mechaniczne. Daje również oszczędność ilości środków chemicznych i minimalizuje czas mycia.

03
FILOZOFIA ZESTAWÓW

Zmniejsz zapasy i uprość swoje zamówienia wybierając podstawowe wersje i dodając w razie potrzeby zestawy np. pompy spustowej. Nie potrzebujesz mieć na stanie wielu różnych wersji zmywarek. Proste w montażu zestawy ułatwiają dopasowanie urządzenia do wymagań technicznych klienta nawet w miejscu instalacji.

NAJNOWSZA TECHNOLOGIA W ZASIĘGU WSZYSTKICH

Skontaktuj się z nami
Jesteś zainteresowany tym produktem? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tym lub o innych produktach.