Suszarki bębnowe

WYSOKA WYDAJNOŚĆ SUSZENIA

Suszarki najnowszej generacji Kare cechują się niespotykaną wydajnością, co stawia je praktycznie w czołówce najbardziej zaawansowanych technologicznie suszarek na rynku. A dzięki atrakcyjnej estetyce wygląd przemysłowych suszarek nie utracił aspektu praktycznego dla użytkownika, a zyskał łatwość utrzymania.

Oferta suszarek Fagor Professional obejmuje suszarki jednobębnowe, suszarki kolumnowe (dwubębnowe) oraz suszarki z pompą ciepła. W przypadku każdego typu produktu jest możliwość wyboru pomiędzy różnymi gamami, które uzupełniają wachlarz produktów, dostosowując się w ten sposób do każdego klienta: od tych, którzy poszukują maksymalnej wydajności i efektywności energetycznej, po tych, którzy po prostu poszukują zwykłej suszarki, ekonomicznej, łatwej w obsłudze i utrzymaniu. Szeroki wachlarz akcesoriów i funkcji dodatkowo pomoże zaspokoić każdą potrzebę użytkownika.

01
GREEN FLOW SYSTEM ©

Aby osiągnąć maksymalną oszczędność energii, stworzyliśmy system recyrkulacji, który ponownie wprowadza do bębna wypuszczone gorące powietrze.
W gamie ADVANCE PLUS gorące powietrze jest ponownie wykorzystywane, co pozwala w jak największym stopniu zredukować czas cyklu suszenia i zmniejszyć zużycie energii.

02
IDRY ©

Nowy czujnik wilgoci firmy Fagor Professional wraz z czujnikiem temperatury przy wejściu do bębna zapewniają precyzyjną kontrolę wilgotności odzieży. System automatycznie zatrzymuje cykl suszenia po osiągnięciu ustawionego poziomu wilgotności resztkowej. Pozwala to uniknąć niepotrzebnego przedłużania cyklu suszenia i niszczenia odzieży, przy jednoczesnym znacznym zmniejszeniu zużycia energii. Jest on dostępny w serii ADVANCE PLUS jako standard oraz w serii ADVANCE jako opcja.

03
Wydajny przepływ powietrza

Wszystkie modele wyposażone są w duży ergonomiczny filtr na kłaczki oraz zapewniają ulepszony przepływ powietrza. W połączeniu z innowacyjną tacą filtra ze stali nierdzewnej i możliwością zastosowania filtra o większej niż normalnie średnicy (0,3 mm), zwiększa to efektywność suszenia.

04
PRZEPŁYW MIESZANY

Nowa generacja osiowego mieszanego systemu przepływu powietrza w generacji Kare zwiększa wydajność całego procesu suszenia poprawiając cyrkulację powietrza wewnątrz bębna.

05
MP CONTROL

Łatwe i intuicyjne w obsłudze, elektroniczne sterowanie suszarkami przemysłowymi Fagor, pozwala na pełną obsługę maszyny, w tym wybór pożądanych prędkości obrotowych bębna, kontrolę statystyk, menu technicznego, alarmów itp.

06
PEŁNA IZOLACJA

Całkowita izolacja termiczna urządzenia, dająca większą wydajność energetyczną i zapobiegająca utracie ciepła na zewnątrz: bęben suszarki, panele mające kontakt z przepływającym powietrzem, rury recyrkulacyjne i podwójnie przeszklone drzwi.

07
PRZEPŁYW CAŁKOWITY

Innowacyjny przepływ powietrza mieszanego zoptymalizowany pod kątem suszarek ADVANCE Plus. Standardowy osiowo-radialny przepływ powietrza (przepływ mieszany) został uzupełniony o nowe wloty w celu optymalizacji obiegu powietrza i osiągnięcia maksymalnej wydajności.

Skontaktuj się z nami
Jesteś zainteresowany tym produktem? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tym lub o innych produktach.