Zmywarki taśmowe

WYSOKOWYDAJNE ROZWIĄZANIE

Czasem, żeby się czegoś dobrze nauczyć, trzeba obserwować najlepszych. A w tym wypadku najlepsza jest nasza nowa gama tunelowych zmywarek taśmowych. Urządzenia z tej gamy są wyposażone w najnowsze innowacje technologiczne, są solidne, niezawodne i elastyczne. Ponadto charakteryzują się dużą wydajnością i bezkonkurencyjnymi danymi efektywności energetycznej (pod względem zużycia wody i energii elektrycznej). Ale to nie wszystko: gama gwarantuje najlepszą na rynku relację jakości do ceny. To wszystko składa się na prawdziwie profesjonalne zmywanie. 

01
Idealne rezultaty: perfekcyjne suszenie

Powietrze z wewnątrz jest zasysane, a następnie przesyłane do turbin, które za pomocą elementów grzewczych podnoszą jego temperaturę do 50/60ºC.
Aby uzyskać perfekcyjne wysuszenie, nawet w skomplikowanych przypadkach, oferujemy możliwość zastosowania dodatkowych modułów suszących.

02
Nie trwoń energii

Rekuperator energii pochłania parę wytwarzaną w tunelu. Temperatura wygenerowana w formie pary jest odzyskiwana, ponieważ jest przekierowywana do rekuperatora energii. Dzięki wymiennikowi temperatury ciepło generowane przez parę wykorzystywane jest do podnoszenia temperatury wody, która następne kierowana jest do bojlera.

03
Dopasowujemy się do Twojego rytmu

Adaptacyjny system płukania zapewnia niskie i jednorodne zużycie. Ilość wody do płukania jest dostosowana do każdej prędkości. Im mniejsza prędkość, tym potrzeba mniej wody, ponieważ wydłuża się czas kontaktu naczyń z wodą.

04
Zależy nam na Twoim komforcie

System pochłaniania pary 0-STEAM znacznie eliminuję emisję pary do pomieszczenia. Podczas działania tunel myjący odzyskuje ciepło wytworzone w postaci pary i perfekcyjnie dozuje energię, oszczędzając przy tym niepotrzebne koszty.

05
Gotowi? Do pracy!

Fotokomórka umieszczona na wejściu do urządzenia wykrywa naczynia i uruchamia wybrany wcześniej program mycia. Na wyjściu z maszyny również znajduje się czujnik, który zatrzyma taśmę w razie braku odbioru naczyń.

06
Wierzymy w zrównoważony świat

Wierzymy w zrównoważony świat zgodny z filozofią oszczędności energetycznej Fagor Professional. Oferujemy więc wyjątkowe rozwiązanie wśród europejskich producentów: zmywarki w wersji gazowej. Jego przykładem są zmywarki tunelowe z wykorzystaniem generatora gazowego w modelach ECO oraz zmywarki taśmowe z modelami gazowymi z wbudowanym generatorem.

Skontaktuj się z nami
Jesteś zainteresowany tym produktem? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tym lub o innych produktach.