Fagor Industrial

FAGOR INDUSTRIAL, KIM JESTEŚMY

OD ROKU 1960 DO WIODĄCEGO PRODUCENTA
Jesteśmy wiodącym producentem, specjalizującym się w wyposażeniu sektora gastronomicznego, hotelarskiego oraz pralniczego.
Mając ponad sześćdziesięcioletnie doświadczenie i wiedzę gromadzoną każdego dnia na temat potrzeb branży, oferujemy szeroką gamę produktów pod jedną marką.
Wynikiem pracy naszego zaangażowanego zespołu są doskonałe rozwiązania, które zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających profesjonalistów.
play icon

GRUPA ONNERA, LIDER WŚRÓD FIRM

W RAMACH DUŻEJ, ROZWIJAJĄCEJ SIĘ GRUPY
Aby zaoferować jakość, obsługę i rozwiązania, których potrzebuje profesjonalista, konieczne jest posiadanie siły i solidności dużej firmy. Fagor Industrial stanowi część grupy przedsiębiorstw ONNERA, dostarczających rozwiązań dla sektora gastronomicznego, pralniczego oraz chłodniczego. Jednocześnie stanowi jej centrum organizacyjne.

Grupa ONNERA ma 9 zakładów produkcyjnych, 35 przedstawicielstw handlowych i ponad 2200 pracowników na całym świecie. W Hiszpanii jest obecnie wiodącym producentem sprzętu dla gastronomii, hotelarstwa i sektora chłodniczego, w Europie – szóstym, a na poziomie światowym – dziesiątym.
GRUPA ONNERA W LICZBACH
Grupa ma ponad 1000 punktów dystrybucji i własnych przedstawicielstw na różnych kontynentach.

Składa się z

9 zakładów produkcyjnych i 35 przedstawicielstw

 2.200

profesjonalistów

45% 

Europa

34% 

Ameryka

18% 

Azja i Oceania

3% 

Afryka

GLOBALNA MARKA, BLISKO CIEBIE

Dzięki zorganizowanej strukturze przedstawicielstw i wszechstronnemu doświadczeniu międzynarodowemu każdy klient w każdym zakątku świata ma w zasięgu ręki najnowsze osiągnięcia technologiczne, profesjonalizm i dostępność właściwe każdej wielkiej marce. 

35 własnych przedstawicielstw w 20 krajach
Ponad 2200 pracowników
9 zakładów produkcyjnych o powierzchni całkowitej ponad 130 000 m2
PRZEDSTAWICIELSTWA HANDLOWE
ZAKŁADY PRODUKCYJNE
Sprawdź naszą listę przedstawicielstw i zakładów produkcyjnych, aby znaleźć interesującą Cię lokalizację.

ZAANGAŻOWANIE KORPORACYJNE

MY TO RÓWNIEŻ TY
To, co sprawia, że jesteśmy konkurencyjni, to nasza szeroka globalna oferta sprzętu. A wyróżnia nas zaangażowanie w firmę, która jest również nasza.

Fagor Industrial jest firmą spółdzielczą, w której większość pracowników, oprócz aktywnego udziału w codziennym wysiłku, jest udziałowcami spółki. Styl firmy oparty jest na zarządzaniu dzielonym, pracy zgranego zespołu i odpowiedzialności za dołożenie wszelkich starań, aby osiągnąć sukces.

Fagor industrial stanowi część MONDRAGON, największej grupy przedsiębiorstw w Kraju Basków i dziesiątej w Hiszpanii.

80.818 
osób
266 
przedsiębiorstw
15 
centrów badawczo-rozwojowych
451 M 
inwestycji
11.936M 
przychodów ogółem