Zmywarki tunelowe

SOLIDNE I NIEZAWODNE URZĄDZENIA O ZWIĘKSZONEJ WYDAJNOŚCI

W świecie gastronomii wysoka wydajność jest niezbędna. Gdy mamy ograniczoną powierzchnię a potrzebujemy wysokiej wydajności, najlepszym rozwiązaniem będzie kompaktowa zmywarka tunelowa. Natomiast gdy dysponujemy większą przestrzenią, korzystnym rozwiązaniem będą tunelowe zmywarki modularne, gdzie każdy z modułów odpowiada za dany proces zmywania.
W Fagor Professional rozumiemy to doskonale. Dzięki naszym kompaktowym i modułowym zmywarkom tunelowym z linii Concept, jak również akcesoriom, elementom załadowczym i wyładowczym, przyszły użytkownik z pewnością znajdzie rozwiązanie najodpowiedniejsze dla swoich potrzeb.

LINIA TA ZAPEWNIA NAJLEPSZY STOSUNEK JAKOŚCI DO CENY. ZGODNIE Z NASZĄ FILOZOFIĄ OSZCZĘDNOŚCI ENERGETYCZNEJ OFERUJEMY RÓWNIEŻ WYJĄTKOWE ROZWIĄZANIE WŚRÓD EUROPEJSKICH PRODUCENTÓW: ZMYWARKI ZASILANE GAZEM.


01
NAJLEPSZY STOSUNEK JAKOŚCI DO CENY

W nowej gamie zmywarek tunelowych Concept dokonano rewolucji, by zaoferować solidne i niezawodne urządzenia przy zwiększonej mocy produkcyjnej i najlepszej efektywności energetycznej (pod względem zużycia wody i energii elektrycznej). Większa wydajność przy mniejszym zużyciu energii i przy zachowaniu konkurencyjnej ceny. 

02
ELASTYCZNOŚĆ

Nowa linia cechuje się elastycznością pozwalającą na dostosowanie do potrzeb klienta:

  • 3 różne prędkości przesuwu koszy dzięki systemowi transportu sterowanemu falownikiem.
  • Opcja zasilania zmywarek w ciepłą lub zimną wodę, zależnie od możliwości technicznych obiektu.
  • Elastyczność podłączenia w zależności od mocy przyłącza w obiekcie.
03
GAMA ECO, ZMYWARKA GAZOWA, UNIKALNA OFERTA NA RYNKU

Dzięki wykorzystaniu zewnętrznych gazowych generatorów gorącej wody, firma Fagor oferuje wyjątkową propozycję na rynku, pozwalającą obniżyć rachunki za prąd nawet o 60%, gdzie wyższy koszt w stosunku do wersji elektrycznej zwraca się w ciągu około 3 lat (w zależności od przyjętej taryfy). Unikalna koncepcja, która naszym zdaniem zrewolucjonizuje rynek.

OWOCEM NASZYCH PRAC SĄ SOLIDNE I NIEZAWODNE URZĄDZENIA, CHARAKTERYZUJĄCE SIĘ WYSOKĄ WYDAJNOŚCIĄ I NAJLEPSZĄ EFEKTYWNOŚCIĄ ENERGETYCZNĄ (POD WZGLĘDEM ZUŻYCIA WODY I ENERGII ELEKTRYCZNEJ).


SOLIDNOŚĆ

Wszystkie główne elementy wykonane ze stali nierdzewnej AISI-304; zbiorniki, ramiona myjące, płuczące, drzwi, prowadnice, bojler, wewnętrzna instalacja rur.

WYDAJNOŚĆ

3 prędkości przesuwu koszy

NIŻSZE KOSZTY OPERACYJNE

Tryb Stand-by
Auto timer
i-RINSE

ELASTYCZNOŚĆ

Wersje COLD, HOT i ECO
Zawór elektromagnetyczny
Podłączenie do zasobników

PEWNY EFEKT

Wydajny system mycia 4x4
Gwarancja higieny

Skontaktuj się z nami
Jesteś zainteresowany tym produktem? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tym lub o innych produktach.