PIELĘGNACJA DELIKATNYCH UBRAŃ WODĄ

System czyszczenia na mokro (We cleaning) pozwala przywrócić pierwotną czystość i jasność najdelikatniejszych ubrań z pomocą wody. Dzięki ciągłemu rozwojowi zawsze jesteśmy w stanie zaoferować klientom najbardziej skuteczne programy czyszczenia, suszenia i wykańczania. Zwłaszcza w przypadku odzieży, która wymaga najlepszej opieki.

NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE DLA SKUTECZNOŚCI


01
NAJBARDZIEJ ODPOWIEDNI I ZRÓWNOWAŻONY PROCES PRANIA DLA PROFESJONALNEGO PRANIA

Wet Cleaning jest procesem prania, w którym używamy wody jako rozpuszczalnika. Proces ten jest specjalnie zaprojektowany dla delikatnej odzieży, dlatego też czyszczenie odbywa się przy bardzo małym oddziaływaniu mechanicznym i w niskiej temperaturze. Dziś na poziomie światowym możemy powiedzieć, że ponad 95% delikatnej odzieży, która jest prana w pralni chemicznej, można prać w systemie Wet Cleaning.

02
WET CLEANING, PROCES DRY TO DRY.

W ostatnich latach termin ten zyskał na popularności w związku z ewolucją środków chemicznych, co sprawiło, że proces ten stał się łatwiejszy i bezpieczniejszy. Dzięki łatwemu programowaniu technicznemu i niezawodności jednostki dozującej zarówno pralki, jak i suszarki, proces dry to dry można przeprowadzić w rekordowo krótkim czasie. Dzięki naszemu ciągłemu rozwojowi uzyskujemy najlepsze programy prania, suszenia i wykańczania, specjalnie zaprojektowane dla odzieży, która wymaga najlepszej pielęgnacji.

03
WET CLEANING JEST NAJLEPSZYM ROZWIĄZANIEM ZE WZGLĘDU NA SWOJĄ SKUTECZNOŚĆ

80% plam, które robimy, rozpuszcza się w wodzie, więc.... Dlaczego rynek nadal korzysta z urządzeń przygotowanych tylko na 20%? Rozwiązaniem jest Wet Cleaning.
Jedynie 20% plam, które robimy, nie rozpuszcza się w wodzie, więc....

04
ZASTOSOWANIA

Hotelarstwo: Uniformy pracownicze i odzież gości.
Ośrodki geriatryczne i domy opieki:
Pralnie chemiczne
Pralnie przemysłowe

ODKRYJ NASZE PRODUKTY


PRALNICOWIRÓWKI

FULL FLOW: Zestaw do recyrkulacji wody piorącej, podnoszący użyteczność. Zwiększa się skuteczność bez działania mechanicznego, co ma na celu lepszą pielęgnację ubrań.

PEŁNA KONTROLA POPRZEZ STEROWNIK TP2: Łatwe programowanie za pomocą piktogramów na ekranie sterownika lub za pomocą oprogramowania na komputer "Wash Control".

DOZOWANIE: Dozowanie we właściwym momencie i w odpowiedniej ilości zapewnia bezpieczeństwo procesu  i jednorodność wyniku. A co najważniejsze: spokój. 
8 sygnałów dozowania w standardzie + 6 opcjonalnych (czas dozowania, opóźniony start, wybór początku) dla wszystkich modeli.

SUSZARKI

KONTROLA TEMPERATURY Kontrola temperatury i przepływu powietrza zapewniają doskonałe osuszanie delikatnej odzieży. Czujnik wilgotności pomaga nam zatrzymać proces suszenia, pozostawiając odpowiedni poziom wilgotności do późniejszego prasowania.

PROFESJONALNE PRANIE

ROZWIĄZANIE KOLUMNOWE Najprostszy i najbardziej ekonomiczny sposób na rozpoczęcie pracy z systemem Wet Cleaning. Ustawienie w kolumnie dla urządzeń od 8 do 10 kg, w tym systemie pralnice zmniejszają swoją ładowność na 4,5 i 6 kg delikatnej odzieży.

WYKOŃCZENIE

IDEALNE WYKOŃCZENIE, DOSKONAŁE WYNIKI: Proces czyszczenia Wet Cleaning charakteryzuje się czterema wyraźnie określonymi fazami: 
1.Wywabianie plam
2.Pranie
3.Suszenie
4.Wykończenie

Fagor Professional oferuje urządzenia odpowiednie dla każdego etapu. Odkryj naszą szeroką gamę urządzeń wykańczających, od stołów prasowalniczych, pras i manekinów, po kabiny parowe i stoły detaszerskie, aby zapewnić wykończenie wszelkiego rodzaju odzieży o różnych kształtach.

NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE DLA SKUTECZNOŚCI

Skontaktuj się z nami
Jesteś zainteresowany tym produktem? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tym lub o innych produktach.