Szafy chłodnicze

SZAFA ODPOWIEDNIA DLA KAŻDEJ POTRZEBY

Szafy chłodnicze Fagor Professional dostępne są w szerokiej gamie rozwiązań w zakresie przechowywania żywności o różnych wymaganiach. Dysponując unikalnym asortymentem na rynku oferujemy szafy o różnych wymiarach dla standardów stosowanych w gastronomii i hotelarstwie (GN, snack, piekarnicze, ryby), jak również różnorodnych opcjach w ramach serii Advance i Concept. 

Nasza szeroka gama przemysłowych szaf chłodniczych składa się z modeli o dodatniej temperaturze pracy, wyposażonych w drzwi ze stali nierdzewnej lub ze szkła oraz modeli o ujemnej temperaturze do przechowywania produktów mrożonych. Asortyment uzupełniają modele z szufladami lub strefami przechowywania niezależnymi od reszty szafy.

Mnogość detali gwarantuje profesjonalistom w kuchni solidny i ergonomiczny produkt o doskonałym stosunku jakości do ceny, który jest zarówno funkcjonalny, jak i łatwy w utrzymaniu.

Generacja GLOBE


Urządzenia chłodnicze generacji GLOBE zaprojektowane zostały w oparciu o wymagania profesjonalistów w kuchni. Bardziej wydajna, funkcjonalna i przyjazna dla środowiska technologia chłodzenia gwarantuje optymalne przechowywanie żywności przy mniejszym zużyciu energii. 
Generacja GLOBE powstała jako połączenie Twoich potrzeb i naszego doświadczenia. Twój cel jest naszym celem: pomóc Ci dobrze wybrać.

enlace a...
Szafy chłodnicze Gastronorm – GN
enlace a...
Szafy chłodnicze Snack
enlace a...
Szafy chłodnicze piekarnicze
enlace a...
Szafy chłodnicze na ryby
enlace a...
Opcje dodatkowe dla szaf chłodniczych

SZAFA ODPOWIEDNIA NA KAŻDĄ POTRZEBĘ

Skontaktuj się z nami
Jesteś zainteresowany tym produktem? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tym lub o innych produktach.