Accessories for Industrial Laundry

ELEMENTY TRANSPORTU I MAGAZYNOWANIA W PRALNIACH


Wózki i ramy ułatwiają przenoszenie odzieży i zapobiegają powtarzającym się urazom spowodowanym przeciążeniem.

Ergonomiczne wózki na pranie są dostosowane do pracy w pralniach, szpitalach, domach opieki, hotelach, uzdrowiskach itp. Ich konstrukcja zapewnia, że wózek będzie blisko sprzętu, aby ubrania nie znalazły się na podłodze.

WÓZKI NA SUCHE TKANINY

Wózki z workiem na suche tkaniny

Wózki na suche tkaniny są wyposażone w worki do łatwego transportu bielizny, która nie została jeszcze namoczona. Wózki te są szczególnie zorientowane na obsługę pomieszczeń, w których zbierana jest duża ilość suchej bielizny.

WÓZKI NA TKANINY WILGOTNE

Wózki na tkaniny wilgotne

Wózki kontenerowe na tkaniny wilgotne są specjalnie zaprojektowane do łatwego transportu mokrej bielizny. Posiadamy różne typy wózków, od najprostszych modeli po wózki z ruchomą platformą.

WÓZKI KLATKOWE

Wózki klatkowe na suche tkaniny

Wózki klatkowe do transportu suchej brudnej bielizny w pralniach szpitalnych czy przemysłowych. Wykonanie siatkowe ze stali o wysokiej odporności na rdzę, z bocznymi panelami przykręcanymi lub przymocowanymi za pomocą haków. Przód otwarty lub drzwi przesuwane w dół. Możliwość dodania półek.

WIESZAKI PRZENOŚNE

Regał wieszakowy

Mobilne regały wieszakowe specjalnie zaprojektowane do transportu i magazynowania gotowych ubrań po zakończeniu procesu prania i wykańczania. Szerokość 1500 mm. Wykonane ze stali chromowej.

ELEMENTY TRANSPORTU I MAGAZYNOWANIA W PRALNIACH

Skontaktuj się z nami
Jesteś zainteresowany tym produktem? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tym lub o innych produktach.