Profesjonalne piece konwekcyjno-parowe

PRODUKT SPEŁNIAJĄCY WSZYSTKIE POTRZEBY W KAŻDEJ PRZESTRZENI

Zgodnie z filozofią Fagor Professional piece konwekcyjno-parowe generacji Advance zostały zaprojektowane z myślą, by jak najlepiej wykorzystać kuchenną przestrzeń. Stąd też oferujemy aż pięć rozmiarów piecy z różnymi funkcjami i opcjami, gazowe lub elektryczne, aby każdy mógł znaleźć rozwiązanie najbliższe swoim potrzebom i upodobaniom.

9 POWODÓW, ŻEBY WYBRAĆ PIEC SERII ADVANCE

01
PIEC NA KAŻDĄ POTRZEBĘ
Dziesiątki modeli, 5 rozmiarów, 3 różne gamy, które są odpowiedzią na potrzeby profesjonalistów dotyczące solidnego i odpornego pieca.
02
ŁATWY W UŻYCIU
Przede wszystkim prostota. Każda funkcja na wyciągnięcie ręki. Posiada również intuicyjne interfejsy, ergonomiczną sondę, automatyczny system mycia... Dziesiątki funkcji, które sprawią, że gotowanie stanie się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.
03
WSPANIAŁE WYNIKI, MINIMALNE STRATY
Dzięki wydajnemu wytwarzaniu pary i optymalnemu rozkładowi temperatury piece generacji Advance osiągają doskonałe wyniki gotowania przy minimalnych ubytkach. Większa soczystość potraw, równomierny rozkład dystrybucji ciepła w czasie obróbki termicznej oraz najwyższa precyzja w trakcie całego procesu gotowania.
04
OSZCZĘDNOŚCI W ZAKRESIE UTRZYMANIA
Wprowadzono ulepszenia w zakresie obsługi technicznej i obsługi klienta, wykorzystując systemy i funkcje, które pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze na usługach posprzedażnych i serwisowych. Jako przykład, jeden punkt dostępu dla konserwacji urządzenia, aplikacji monitorujących, konfiguracji lub autokalibracji.
05
WIĘKSZA HIGIENA
W piecach generacji Advance świeża para wodna jest dostarczana w sposób ciągły, a spalanie odbywa się poza komorą pieca. Wprowadzono również liczne ulepszenia w zakresie bezpieczeństwa żywności, takie jak zdejmowana uszczelka lub przyspawany od wewnątrz zbiornik pieca, co zapobiega gromadzeniu się zanieczyszczeń.
06
POPRAWA ŚRODOWISKA PRACY
Wygodniejszy system otwierania piekarnika dla szefa kuchni, sonda z ergonomicznym uchwytem, wózki o większej zwrotności, dźwiękoszczelne palniki i ulepszone systemy samoczyszczenia, które niewątpliwie zwiększają bezpieczeństwo i komfort w środowisku pracy.
07
TRWAŁOŚĆ
Piece Advance zostały znacznie ulepszone pod względem budowy i systemu transportowego, w tym ergonomiczna klamka, podwójnie przeszklone drzwi, podwójne koła, co wpływa na solidność i wytrzymałość urządzenia.
08
WIĘKSZA WYDAJNOŚĆ
Generacja pieców Advance oferuje wyższą produktywność przy mniejszych rozmiarach. Ponadto umożliwia instalację kolumnową, co zwiększa wszechstronność kuchni, zwłaszcza w mniejszej przestrzeni.
09
EFEKTYWNOŚĆ ENERGETYCZNA
Fagor Professional pozostaje nadal mocno zaangażowany w oszczędzanie energii i ochronę środowiska. Piece wyposażone są w palniki o wysokiej wydajności, które emitują mniej CO2 i efektywniej wykorzystują dostępne zasoby.

WYTRZYMAŁE I ODPORNE PIECE, ZAPROJEKTOWANE BY DŁUGO SŁUŻYĆ.

W całości wykonane ze stali nierdzewnej austenistycznej; wnętrze ze stali nierdzewnej AISI-304. Linia Advance wygrywa pod względem wzornictwa i solidności.

JEDNA GENERACJA, TRZY GAMY


Skontaktuj się z nami
Jesteś zainteresowany tym produktem? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tym lub o innych produktach.