NIEZBĘDNE DO ATRAKCYJNEJ PREZENTACJI PRODUKTÓW

W branży restauracyjnej niektóre produkty wymagają szczególnej uwagi przy przechowywaniu i prezentowaniu. Dlatego Fagor Professional oferuje rozwiązania w zakresie chłodniczych witryn ekspozycyjnych. 

WITRYNY CHŁODNICZE NA PRZEKĄSKI


Oferujemy witryny zaprojektowane specjalnie do eksponowania tego typu produktów.

1
CZYSTOŚĆ

Wewnętrzna taca ze stali nierdzewnej z tłoczonym dnem dostosowana do GN 1/3 (o głębokości 40 mm). Witryny posiadają wbudowany spust do odprowadzania nagromadzonych odpadów płynnych.

2
OŚWIETLENIE

Zgodnie z naszą polityką ochrony środowiska naturalnego maksymalnie zmniejszamy zużycie energii w naszych urządzeniach dzięki wykorzystaniu oświetlenia LED.

3
ZRÓŻNICOWANIE

Różne rozmiary urządzeń i formy szkła (proste lub gięte).

WITRYNY CHŁODNICZE DO SUSHI


Witryny specjalnie zaprojektowane do ekspozycji sushi, posiadają statyczny system chłodzenia, z podwójnym parownikiem usytuowanym na dolnej tacy i przylegającym do wygiętej szklanej pokrywy. Dzięki temu można osiągnąć optymalną temperaturę pracy (od -1ºC do 2ºC), aby umożliwić przechowywanie delikatnych potraw jak sushi.

1
KONSTRUKCJA

Wewnętrzna półka wykonana z perforowanej stali nierdzewnej. Dostęp do wnętrza poprzez przesuwną szklaną pokrywę.

2
UTRZYMANIE CZYSTOŚCI

Wbudowany awaryjny system odprowadzania odpadów płynnych sprawia, że jest to jeden z najbardziej higienicznych sprzętów na rynku.

3
OŚWIETLENIE

Zgodnie z naszą polityką ochrony środowiska naturalnego zmniejszamy maksymalnie zużycie energii w naszych urządzeniach dzięki wykorzystaniu oświetlenia LED.

NADSTAWKI CHŁODNICZE NA SKŁADNIKI


Posiadają własny agregat, co zapewnia całkowitą niezależność przy wyborze miejsca posadowienia. Są idealnym uzupełnieniem stołu chłodniczego z blatem granitowym, stanowiąc kompletną stacją roboczą do przygotowywania dań na zimno, pizzy czy kanapek.

1

Przeznaczone do pojemników GN 1/4, gł. 150 mm lub GN 1/3. Mogą być z pokrywą szklaną lub ze stali nierdzewnej.

NIEZBĘDNE DO ATRAKCYJNEJ PREZENTACJI PRODUKTÓW

Skontaktuj się z nami
Jesteś zainteresowany tym produktem? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tym lub o innych produktach.