Urządzenia pralnicze

INNOWACJE DO TWOJEJ DYSPOZYCJI
Nowa gama produktów do profesjonalnych pralni, zaprojektowana specjalnie dla małych obiektów (salony fryzjerskie, siłownie, kempingi itp.), które wymagają takiej samej wydajności i wytrzymałości jak pralnie przemysłowe, ale przy większej wszechstronności, kompaktowych rozmiarach i przystępniejszej cenie.

To skoncentrowana moc prania Fagor Industrial.
Przedstawiamy KARE, najnowszej generacji profesjonalne pralnicowirówki od Fagor Industrial. Kompletna i zaawansowana seria urządzeń zaprojektowana tak, aby zapewnić Ci najlepsze rozwiązanie. Takie, które dba o to, co najważniejsze: o Ciebie i Twoje otoczenie. Ponieważ gama KARE jest pomyślana i zaprojektowana tak, aby dbać o odzież, a jednocześnie chronić środowisko naturalne.

W generacji KARE zadbaliśmy o to, aby wszystkie innowacje były do Twojej dyspozycji. 
Nasze zasady ciągłego rozwoju i inwestycji w procesy produkcyjne dają efekt istotnych ulepszeń technicznych naszych produktów. Dzięki atrakcyjnej, całkowicie odnowionej estetyce, osiągnęliśmy to, że wygląd naszych suszarek przemysłowych nie utracił waloru praktycznego dla użytkownika, a zyskał łatwość w utrzymaniu.
Magle przemysłowe Fagor Industrial są rozwiązaniem służącym lepszej efektywności i wydajności prasowania, przy maksymalnej oszczędności czasu i zużycia energii, co w połączeniu z łatwością obsługi obniża koszty utrzymania niemal do zera. 
Jakość prasowania bielizny płaskiej naszymi maglami jest ceniona przez użytkowników i podkreślana jako jeden z największych atutów urządzeń. 
W procesie prania każda faza musi być perfekcyjna, jeśli chcesz zachować jakość. Dzięki urządzeniom wykańczającym firmy Fagor Industrial możesz wybrać spośród gamy urządzeń łatwych w obsłudze.
Oferujemy szeroką gamę sprzętu uzupełniającego, od stołów do prasowania, pras pneumatycznych, manekinów, kabin parowych i stołów do wywabiania plam, umożliwiających prasowanie bielizny i odzieży wszelkiego rodzaju.
Wózki i ramy ułatwiają przenoszenie odzieży i zapobiegają powtarzającym się urazom spowodowanym przeciążeniem.
Ergonomiczne wózki na pranie są dostosowane do pracy w pralniach, szpitalach, domach opieki, hotelach, uzdrowiskach itp. Ich konstrukcja zapewnia, że wózek będzie blisko sprzętu, aby ubrania nie znalazły się na podłodze.
W firmie Fagor Industrial od zawsze byliśmy nastawieni na innowacyjność naszych rozwiązań. Nasze innowacje wykraczają poza standardy sektora, stawiając na nowe i lepsze propozycje. Oferujemy zarówno rozwiązania dla pralni samoobsługowej, Wet Cleaning lub „Laundry2GO”, systemu modułów mobilnych, który umożliwia tworzenie pralni w jednym kroku.